DR-4203 детектор жучков

Производитель: PLUX
Модель: DR-4203

12300 грн.

Есть в наличии
Доставка
• самовывоз по Киеву
• курьер по Киеву
• Новой Почтой

Оплата
• наличными без предоплаты
• оплата на банковскую карту

Гарантия
• обмен/возврат - 14 дней

DR-4203 - професійний трьохканальний детектор жучків який зможе виявити радіо закладний пристрій: аналоговий/цифровий жучок, GSM жучок, GPS трекер(шайбу), безпровідну радіо камеру та будь який інший шпигунський пристрій який передає інформацію по радіо каналу. 

Основні можливості детектора DR-4203:

- Трьох-діапазонне виявлення


Частотний діапазон детектора DR-4203 розділений на три частини, кожний із каналів відображається своєю шкалою. Перша шкала має частотний діапазон від 20 до 700Mhz, частота роботи більшості радіо-мікрофонів які передають аудіо-інформацію на рацію чи сканер. За статистикою близько 70% радіо закладних пристроїв які "слухають" приміщення працюють на частотах 300-500Mhz. Висока чутливість і вибірковість даного каналу допоможе на 100% захиститись від такого типу "жучків".

Друга шкала детектора реагує на цифрові передаючі пристрої, такі як GSM жучки, WI-Fi камери, GPS трекери (шайби), комплекси відео трансляції які використовуються спеwлужбами (1000-1200Mhz). 

Розділення ВЧ частин по окремим каналам дає змогу більш чітко зрозуміти на яких частотах працює радіо пристрій. В той час як в більшості детекторів які представлені на ринку йде затухання чутливості у певних частотних діапазонах, детектор жучків DR-4203 повністю охоплює весь частотний діапазон на якому можуть працювати шпигунські пристрої, жодний жучок не буде пропущено!

СВЧ антена 

Третя шкала детектора жучків DR-4203 працює на частотах до 10Ghz! Даний канал буде корисний для виявлення передатчиків WiFi 5ГГц і всіх високочастотних СВЧ закладних пристроїв. 

РЕЖИМ ТРЕВОГА

Активуйте режим тривоги, при перевищенні порогу пристрій проінформує вас звуковим сигналом про активацію закладного пристрою. Режим буде корисним під час ділових переговорів, коли потрібно бути уважним до "заносу" закладки або активації GSM жучка у приміщенні.

Під час роботи пристрою можлива робота з відображенням трьох каналів одночасно, якщо на якомусь із каналів ви помітили якусь активність, можна переключитись саме на цей канал і більш детально обслідкувати приміщення.

Вбудований АКБ з тривалістю роботи до 2 годин. 

Гарантія на детектор жучків DR-4203

  Написать отзыв

Ваш отзыв:
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.